امام جواد (ع) فرمود: کسی که طالب رضایت خداوند متعال باشد،دشمنی ستمگران، او را ضرر و زیان نمی رساند.

آخرین اخبار
بررسی فعالیت های صندوق ذخیره در جلسه هیئت مدیره
فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در جلسه هیئت مدیره صندوق در تاریخ چهارم مهرماه راس ساعت 18 با حضور تمامی اعضاء هیئت مدیره، مورد بررسی قرار گرفت.
اهدا جوائز جشنواره "عید ولایت " توسط صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران
جشن عید آسمانی ولایت در فرهنگسرای بهمن در قالب برنامه های متنوع و شاد به میزبانی اداره کل رفاه و خدمات اجتماعی، و همکاری صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در قالب برنامه های مفرح و هیجان انگیز به منظور افزایش رضایتمندی کارکنان شهرداری و ارتقاء روحیه شادمانی و نشاط در هفته ولایت برگزار گردید.
آمادگی شورای شهر تهران جهت حمایت از طرح های صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران
به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران همزمان با هفته دولت آقای مختاباد عضو محترم شورای شهر تهران در نشستی با حمید محمد بیگی مدیر عامل صندوق ذخیره ، ضمن اظهار رضایت از عملکرد صندوق، آمادگی شورای شهر تهران را جهت حمایت از طرح هایی که در راستای معیشت کارکنان شهرداری می باشد اعلام نمود.
رویكرد صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران در روز خدمت به مردم "روز كارمند"
تبلیغات موثر گامی مهم در راستای سرمایه گذاری و سود آوری
به مناسبت "روز کارمند " و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر مراسمی در سالن همایش های برج میلاد برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در این مراسم نمایندگان صندوق به سوالات مطروحه کارکنان در خصوص فعالیت های صورت پذیرفته در صندوق، سود دهی مطلوب سال کنونی با رویکرد بلند مدت پاسخ دادند.
ابراز خرسندی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از فعالیت های صندوق ذخیره
مهندس هاشمی تشکری، معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با ابراز خرسندی از فعالیت های صندوق ذخیره به رسالت اصلی صندوق یاد شده که همان تولید ثروت برای کارکنان است اشاره کرد.
نشست صمیمانه مدیرعامل صندوق ذخیره با خبرنگاران
دکتر حمید محمد بیگی مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در روز خبرنگار با اصحاب رسانه دیدار و گفتگو کرد.
   

خداوند بزرگ را شاکرم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در صندوق ذخیره کارکنان شهردراری تهران فراهم کرده است . خدمت به شما را عبادت خالق دانسته و پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در صدر برنامه ها قرار داده ايم بنا داريم با اميد به ياري حق و بهره گيري از بنيان هاي سازماني دانش محور و با بهره مندي از تجارب گذشتگان ، اصل " پيشتازي در عين هوشمندي " را در فضاي كسب و كار نوين ، محقق سازيم .در اين دوره ، با تلاش براي اطلاع از چرخش هاي استراتژيك بازار ، از طريق شناسايي پارادايم هاي نوين مديريتي علي الخصوص در دو حوزه " مشتري محوري " و " وظيفه محوري " و بهره مندي از ظرفيت هاي فناوري اطلاعات و سرمايه انساني درون شهري ، هدف عالي " حفظ و تقويت منافع سهام داران " را برنامه ريزي نموده ايم .لذا با اتکال به الطاف الهي و تکيه بر اعتماد سهامداران ارجمند و نيز تلاش تک تک اعضا خانواده بزرگ صندوق ذخیره كاركنان شهرداری تهران ، ضمن حفظ خوشنامي، اصول و ارزش‌هاي سازماني را متعهدانه اجرا نموده و اميد داريم در مسير خدمت به مردم عزير و توسعه روزافزون منافع صندوق ذخیره شهرداری تهران که همان منافع سپرداه گذاران است در پيشگاه باري تعالي سربلند باشيم.اطمینان دارم هوشمندی مدیران و توانمندی کلیه پرسنل متعهد با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ابزار اندیشه و استفاده موثر از ظرفیت های ایجاد شده ، کارایی صندوق ذخیره را در سالهای آتی به حداکثر بهره وری رسانده و این امکان را فراهم خواهد نمود تا در راستای استراتژی تعریف شده با استفاده از قوت ها و فرصتهای پیش رو و بر طرف نمودن ضعف ها و تهديدها در رسیدن به اهداف تعیین شده موفق و سربلند باشیم. انشاء اله
                                                                                                             حمید محمد بیگی


تابلوی اعلانات
 
Home   آدرس: میدان آرژانتین ، خیابان وزراء، خیابان هفتم، پلاک 26
Home   تلفن گویا: 42582000 - 42647
Home   پیام کوتاه: 30005824
تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.
V3.9.8.211