چهارشنبه, 18 تير 1399
  • ساعت : ۱۰:۵۱:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ 
در ادامه پاسخگویی به مطالبات
سپرده های "بازنشستگان" صندوق ذخیره تا پایان شهریور و "زرین" تا پایان آبان ماه تسویه شد
در آخرین دور پرداخت های موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، سپرده های 6 درصد و مازاد پس انداز بازنشستگان تا پایان شهریور ماه و سپرده های زرین تا پایان آبان ماه سال جاری تسویه شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران ، بر این اساس مطالبات بازنشستگانی که از ابتدای تیر تا پایان شهریور1397 درخواست خود را ارائه کرده بودند تسویه و بیش از 2.4 میلیارد تومان از دیون صندوق به آنها پرداخت شد.

در بخش سپرده های اختیاری اعضای موسسه صندوق ذخیره نیز سپرده های زرین تا سررسید آبان ماه تسویه و حدود 980 میلیون تومان به صاحبان این سپرده ها بازگردانده شد.

این گزارش حاکی است موسسه در راستای کاهش دوره انتظار متقاضیان در صف، اقدام به تسویه بیش از 1.8 میلیارد تومان از سپرده های مازاد (تا سقف 5 میلیون تومان) در بازه زمانی خرداد تا شهریورماه کرد و بدین ترتیب حدود 20 درصد از متقاضیان از صف خارج شده و سپرده خود را دریافت کردند.

این گزارش تاکید می کند تسویه مطالبات اعضای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در اولویت تیم مدیریتی موسسه قرار داشته و از زمان استقرار (ابتدای بهمن) تا کنون نیز بخش قابل توجهی از مطالبات اعضا پرداخت شده است.

 در عین حال پیگیری برای به روز رسانی پرداخت مطالبات معوق اعضا ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.6.0