چهارشنبه, 18 تير 1399
  • ساعت : ۱۱:۸:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ 
مدیرعامل صندوق ذخیره پس از حضوردر مرکز پاسخگویی:
عمده شكایات و مطالبات معوق اعضای صندوق ذخیره مربوط به سازمان های بدهكارشهرداری است
مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران گفت: عمده شکایات اعضای صندوق ذخیره مربوطه به کارکنان آن دسته از سازمان ها و زیرمجموعه های شهرداری تهران است که در پرداخت سهم صندوق دچار تاخیر و تعلل هستند.

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، محمد قائمی امیری به همراه مدیران ارشد جهت پاسخگویی به مشکلات و دغدغه های اعضا در مرکز پاسخگویی تلفنی موسسه حاضر شد.

 قائمی امیری درباره دغدغه های اصلی مطرح شده در تماس های تلفنی کارکنان گفت: بخش عمده مشکلات و گلایه های مطرح شده مربوط به کارکنان سازمان ها و مجموعه هایی بود که در پرداخت مطالبات صندوق با تاخیر و تعلل رو به رو هستند.

مدیرعامل صندوق ذخیره با اشاره به اینکه هر ماه 3 درصد از حقوق کارکنان شهرداری کسر شده و باید به همراه 3 درصد سهم کارفرما به حساب صندوق واریز شود تا هنگام بازنشستگی با سود آن به عنوان اندوخته به کارکنان بازگشت داده شود، افزود: متاسفانه برخی سازمان ها در پرداخت هر دو بخش و همچنین مبالغ مازاد کسر شده از حقوق کارمندان خود تعلل می کنند و همین امر سبب کند شدن روند پرداخت دیون اعضا شده است.

قائمی امیری سازمان هایی که در این رابطه با تاخیر مواجه هستند را "شرکت بهره برداری مترو"،" شرکت همشهری"، "شرکت هلدینگ مترو"،" سازمان فرهنگی و هنری "،" سازمان عمرانی مناطق"، "سازمان ورزش"، "شرکت تعاونی شهریار"، "شرکت پیک بادپا" و"شرکت خدمات مهندسی شهر" ذکر کرد.

وی همچنین بیشترین حجم مطالبات معوق صندوق ذخیره را بالغ بر 13 میلیارد تومان و مربوط به شرکت بهره برداری مترو عنوان و خاطرنشان کرد: در این باره مذاکراتی با مدیرعامل محترم شرکت بهره برداری داشته ایم و این قول را داده  اند که به محض تامین منابع،پرداخت را آغاز کنند.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره تصریح کرد: طبیعی است که در تسویه مطالبات معوق، کارکنان شرکت ها و سازمان هایی که در پرداخت های خود به روز و منظم هستند در اولویت باشند و در این زمینه رعایت حقوق کارکنان این مجموعه ها را ضروری می دانیم.

قائمی امیری همچنین در رابطه با دیگر پرسش های مطرح شده اظهار داشت: پرداخت سپرده های زرین با یک ماه تاخیر در حال به روز شدن است. همچنین درخواست های مربوط به سپرده های مازاد موسسه تا 4 اردیبهشت ماه تسویه شده و چک مرحله جدید پرداخت ها تا نیمه اردیبشهت ماه 97 نیز به زودی صادر می شود.

قائمی امیری ابراز امیدواری کرد جلسات پاسخگویی مستقیم مدیریت موسسه صندوق ذخیره به صورت ماهیانه و مستمر ادامه یابد.

انتهای پیام/

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.6.6.0