دوشنبه, 25 شهريور 1398

رو عنوان : در جدیدترین دور پاسخگویی به مطالبات
عنوان : پرداخت های بازنشستگان صندوق ذخیره دوماهه شد/ تسویه 50 میلیارد تومان از سپرده های مازاد
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ 
ساعت : ۱۰:۳۴:۲۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در جدیدترین دور پرداخت مطالبات کارکنان شهرداری تهران زمان تسویه مطالبات باز هم کاهش یافت، به گونه ای که پرداخت سپرده های 6 درصدی بازنشستگان شهرداری در پایان فروردین امسال به 3 ماه و هم اکنون به دو ماه نزدیک شده است.

بر اساس این گزارش در اولویت نخست ساماندهی موسسه صندوق ذخیره کارکنان و در آخرین دور پرداخت مطالبات، تسویه دیون کارکنان شهرداری تهران از 100 میلیارد تومان عبور کرد و به بیش از 100 میلیارد و 34 میلیون تومان رسید.

پرداخت مطالبات بازنشستگان با بیش از 22 میلیارد تومان به متقاضیان 5 اسفند 97 رسیده و بدین ترتیب انتظار تسویه دیون بازنشستگان به کمی بیش از دو ماه رسیده است.

بر این اساس تسویه سپرده های مازاد پس انداز به رکورد 50 میلیارد تومان نزدیک شده و متقاضیان این سپرده تا 15 دی ماه سال گذشته مبالغ سپرده گذاری شده خود را دریافت کردند.

همچنین بیش از 31 میلیارد تومان از سپرده های زرین نیز بر مبنای گواهی های ارائه شده تا پایان سال 97 تسویه شد و این در حالی است که سپرده های آتیه پس انداز،درخواست های کمیته موارد خاص و مرحومین به روز در حال انجام است.

انتهای پیام/بازگشت           چاپ چاپ         

تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0