جمعه, 3 خرداد 1398

رو عنوان : با هدف مساعدت و همراهی صورت می گیرد
عنوان : تسهیل در پرداخت های ضروری اعضای صندوق ذخیره در «كمیته موارد خاص»
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ 
ساعت : ۱۰:۲۱:۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، «کمیته موارد خاص» همزمان با حضور تیم مدیریتی فعلی موسسه و با هدف بررسی نیازهای فوری کارکنان شهرداری تهران به مبالغ سپرده گذاری شده خود تشکیل شد تا در موارد خاص مانند بیماری های سخت و پرهزینه، صدور آراء حقوقی در محاکم قضایی و فوریت هایی از این قبیل پرداخت سپرده کارکنان شهرداری تهران را تسهیل کند.

بر این اساس در صورت وجود نیاز مالی ضروری اعضا ، درخواست کتبی آنها به همراه مدارک به واحد امور اعضا و سپرده گذاران ارائه شده و در "کمیته موارد خاص" مورد بررسی قرار می گیرد.

این کمیته که متشکل از 5 نفر از مدیران و مسئولان مرتبط با امور اعضا و سپرده گذاران است، پس از بررسی مدارک تصمیم گیری کرده و در صورت تائید، حداکثر ظرف دو هفته تسهیل لازم در پرداخت صورت خواهد گرفت.

طی بیش از یک سال گذشته موارد متعددی از درخواست های اعضا در کمیته موارد خاص بررسی و تسهیل در پرداخت صورت گرفته است.

 بنابراین گزارش اعضای موسسه صندوق ذخیره می توانند در صورت نیاز ضروری به وجوه سپرده گذاری شده خود، درخواست کتبی  شان را به همراه مدارک جهت بررسی در کمیته موارد خاص ارائه کنند.

گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران حاکی است از خردادماه سال گذشته و به دلایل مختلف پرداخت مطالبات اعضای موسسه صندوق ذخیره با تاخیر مواجه شد. به ناچار درخواست های تسویه در نوبت قرار گرفت و متناسب با تامین منابع در حال پرداخت است.

در عین حال تلاش شده است تمهیدات لازم جهت حل مشکلات مالی و ضروری اعضا اتخاذ شده و در صورت لزوم سپرده آنها به موقع در اختیارشان قرار گیرد.

انتهای پیامبازگشت           چاپ چاپ         

تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0