شنبه, 5 اسفند 1396

عنوان : در دیدار نمایندگان سازمان بازرسی كل كشور با مدیرعامل و مدیران شركت های صندوق ذخیره تاكید شد: استقبال صندوق از ارتقا سطح شفافیت بیشتر برای افزایش اطمینان خاطر اعضا و سپرده گذاران
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ 
ساعت : ۱۱:۳۶:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

احسان شریفی در نشست با نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور با مدیران صندوق ضمن استقبال از حضور سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد:

سازمان بازرسی به عنوان نهاد نظارتی امین نظام جمهوری اسلامی، می تواند در افزایش اعتماد و احساس اطمینان خاطر کارکنان شهرداری تهران نسبت به فعالیتهای صندوق ذخیره بسیار اثر گذار باشد.

او همچنین برشفافیت فعالیت‌های اقتصادی صندوق، تلاش برای اطلاع رسانی دقیق به سپرده گذاران و کمک به بهبود مستمر و اصلاح فرایندهای صندوق تاکید کرد.

شریفی خاطر نشان کرد: مجموعه مدیریتی صندوق از همکاری با نهادهای نظارتی رسمی و قانونی و همچنین حسابرس مستقل و بازرس قانونی که مجمع تعیین می کند برای تولید گزارش های دقیق و شفاف از فعالیتهای صندوق و شرکتهای وابسته  استقبال می کند تا بتواند آنها را به صورت پیوسته در اختیار اعضا و سپرده گذاران خود قرار دهد. مدیرعامل صندوق ذخیره افزود: به شفافیت فعالیت‌های اقتصادی انجام شده در موسسه صندوق و شرکت های وابسته اهتمام داریم.

در این نشست نمایندگان سازمان بازرسی نیزدرباره قانون سازمان بازرسی کل کشور و وظیفه سازمان که صیانت از نظام اداری و برخورد قانونی با تخلفات احتمالی است توضیحاتی ارایه کردند. بازگشت           چاپ چاپ         

تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0