شنبه, 5 اسفند 1396

عنوان : در اولین نشست كمیته مدیریت امور اعضا با حضور جمعی از متخصصان و صاحب نظران مطرح شد: مدیریت امور اعضا گامی در جهت حفظ و مدیریت سرمایه های اجتماعی
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ 
ساعت : ۱۲:۵۴:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شفافیت فعالیت های صندوق، دسترسی آسان به اطلاعات صندوق، نحوه ورود اعضا و سپرده گذاران جدید، طراحی هوشمندانه شعارها و برنامه ریزی برای ارایه خدمات رفاهی به اعضا از موضوعات مطرح شده و مورد بررسی در نشست کمیته مدیریت امور اعضا بود.

نشست کمیته امور اعضا با حضور جمعی از متخصصان دانشگاهی، صاحب نظران حوزه ارتباطات و سرمایه انسانی و همراهی مدیران روابط عمومی و منابع انسانی برخی از مناطق شهرداری تهران برگزار و پیشنهادهای اجرایی در این حوزه، طرح و مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

در این نشست کارشناسان تصریح کردند امور اعضا با حرکت در مسیر شفاف سازی و اطلاع رسانی به روز و دقیق به جلب اعتماد بیشتر سپرده گذاران کمک کند. سپرده گذران، سرمایه های اجتماعی صندوق محسوب می شوند و تلاش برای حفظ و ایجادحس خوب همکاری از وظایف امور اعضا می باشد که اهتمام به این امر از موضوعاتی بود که در این نشست به آن اشاره شد.  

نحوه ورود و عضویت اعضای جدید و همچنین لزوم بررسی تحلیل رفتار سهامداران از دیگر موضوعات مورد اشاره در این نشست بود و کارشناسان پیشنهاد دادند در راستای ایجاد خدمت بیشتر، امور اعضای صندوق ذخیره، ارایه خدمات رفاهی به سپرده گذاران را در دستور کار خود قرار داده و امکان اعطای وام را مورد بررسی قرار دهد.

در پایان نشست تصریح شد که امور اعضای می بایست به گونه ای عمل کند تا سپرده گذاران در صندوق با بهره مندی از مزیت های ایجاد شده و تغییرات ملموس حمایتی، انگیزه سپرده گذارای در خود و همکاران نزدیک به خود را بالا ببرند.بازگشت           چاپ چاپ         

تمامی حقوق سایت برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری محفوظ می باشد.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0